Online Almanca Kursu

Online eğitim, günümüzde Almanca eğitimine neler katmaktadır?
Almanca setimiz, ayrıca Holmwood’s Online Almanca Kursumuzun tanıtımı amacıyla, 6 ay Online Almanca kursu ilavelidir. Setimize sahip olan herkes 6 ay online kursumuza da kayıt olma hakkını elde etmektedir. Öğrencilerimiz, Holmwood’s Online Almanca Kursu ve Almanca eğitim setimiz ile birlikte eş zamanlı bir çalışma imkanını elde etmektedirler.

Holmwood’s Online Almanca kursumuz, Almanca’yı en baştan başlayarak öğretmektedir.
Kursumuzda, kelime öğrenme, yazma alıştırmaları, okuma ve dinleme çalışmaları bulunmaktadır. Karşılıklı konuşmaların da bulunduğu eğitim programımızda, pratik Almanca konuşma çalışmaları yapmanız sağlanmaktadır.

Online eğitim, bugünkü teknolojinin yarattığı imkanlar sayesinde, okulu, kursu, sınıfı, öğretmeni, kitabı ve aklınıza gelebilecek tüm yardımcı öğrenim materyalini ayağınıza getirmektedir. Okulu ve kursu, evinizdeki bilgisayara, tablete sığdırarak size sunar. Günümüzde dil öğrenimi için benzersiz bir imkandır. Bu imkân doğru kullanıldığında, örneğin doğru bir online Almanca kursu seçildiğinde, online Almanca kursu, öğrenciye istediği yerde, istediği kadar, istediği biçimde çalışma olanağı sağlar. Hem Almanca’yı severek, eğlenerek öğretir. Hem de özgün videolar ve interaktif çalışmalar ile, Almanya’ya gitmiş, orada yaşıyormuş ve Almanca’yı canlı bir şekilde öğreniyormuş gibi bir ortam yaratır.

Bu sistem telefon üzerinden öğretmen ile çalışma şeklinde olan ve konuşarak Almanca adı verilen sistem ile karıştırılmamalıdır. Sistemimiz birebir öğretmen ile yapılan ders programı şeklinde değildir. Kursumuzdan, kendi özel çalışma sayfanızdaki eğitim içeriklerini çalışarak eğitim alacaksınız. Online Almanca kursunda tüm çalışma, bilgisayar veya tabletiniz ile sizin aranızdadır.

Online Almanca Kursumuzun Özellikleri
– Online kursumuza 7/24 sınırsız olarak erişebilir ve çalışabilirsiniz.
– İstediğiniz konudan eğitime başlayabilirsiniz.
– Online Almanca kursu programımız toplam 10 üniteden oluşmaktadır.
– Her ünitede, okuma, yazma, dinleme ve konuşma çalışmaları yapılmaktadır.
– Tüm seslendirmeler Alman dil uzmanları tarafından gerçekleştirilmiştir. Bu şekilde doğru telaffuz çalışması yapılması sağlanmaktadır.
– En çok kullanılan yaklaşık 1.000 Almanca kelime öğretilmektedir.
– Pratik Almanca konuşabilmek için gerekli olan cümle kalıpları öğretilmektedir.
– 100’lerce alıştırmalarla, öğretilen konuların kolay anlaşılması sağlanmaktadır.
– Her konunun sonunda genel test ile Almanca başarı oranınız ölçülmektedir.
– Yaptığınız tüm çalışmaların detaylı raporlarını, özet ve zaman çizelgesi sayfanızda görebileceksiniz.
– Online Almanca kursumuzu tamamladığınızda, söylenenleri anlar ve kendinizi rahatlıkla ifade edebilir seviyeye geleceksiniz.